Kaktüs Sürücü Kursu ile Ehliyetinizi Hemen Alın
Kaktüs Sürücü Kursu ile Motor Ehliyetinizi Hemen Alın
A Sınıfı Ehliyetinizi Profesyonel Bir Eğitim ile Alın
Hemen Arayın! İletişime Geçin !

ve KARTLARINA 12 TAKSİT FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Neden Bİz ?

Kaktüs Sürücü Kursu Olarak Motosiklet Eğitimine Ayrı Önem Veriyoruz. Lütfen Sadece Sınavı Geçeceğiniz Bir Eğitim Almayın, Güvenle Trafiğe Çıkabileceğiniz Bir Eğitim Alın

 • Kendimize Ait Motosiklet Pisti

  Merkezi lokasyonda, toplu taşıma araçlarına çok yakın bir bölgede bulunan motosiklet pistimiz sayesinde, Haftanın her günü istediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz

 • Aktif Trafik Eğitimi

  Pist eğitimini tamamlayan öğrencilerimizi son dersi eğitmenlerimiz kontrolunda interkomlar üzerinden yönlendirilerek aktif trafik içerisinde almaktadırlar

 • Demo Sınav

  Sınavdan 1 gün önce yaptığımız Demo Sınav sayesinde öğrencilerimizi sınava tam olarak hazırlıyoruz ve başarı oranlarını çok yüksek tutuyoruz.

 • Yola Devam !

  Artık bir motosiklet ehliyetiniz var, Bizimle beraber yola devam etmek ister misin? Uzun yol Eğitimi ve Güvenli Sürüş Eğtimlerine katılarak yeteneklerinizi güçlendirin.

MOTOSİKLET EHLİYETİ

Motosiklet sürücü belgesi sepetli veya sepetsiz, sınıfının motosikletin güç sınırına göre belirlendiği tüm iki ve 3 tekerlekli motosikletleri kullanabileceğiz uluslararası geçerliliğe sahip bir ehliyettir.
A1, A2 ve A sınıfı olmak üzere üç farklı sınıf mevcuttur. Kurumumuzda 3 sınıf için de hizmet verilmektedir.
Kaktüs Sürücü Kursu olarak motosiklet eğitimlerimizi, eksiksiz güvenlik donanımları ve gerçek motosiklet eğitmenleriyle, trafiğe kapalı motosiklet eğitim pistimizde veriyoruz.
Herhangi bir sınıf ehliyet sahibi olan adaylar Çevre ve Trafik Bilgisi,Araç Tekniği, İlk Yardım Bilgisi,Trafik Adabı teorik derslerine girmeden, E-SINAV’a tabi olmadan direk motosiklet uygulama derslerini tamamlayıp, Motosiklet Uygulama Sınavına girerler.

A1

sınıfı motosiklet ehliyeti gücü 11 kilowatt, silindir hacmi 125cc ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’in altında, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletlerle, gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.
A1 Sınıfı Ehliyet, A1 Otomatik ve A1 Manuel(düz) vitesli olmak üzere iki farklı şekilde düzenlenmiştir. Kurumumuzda A1 sınıfı motosiklet ehliyetine başvuru yaparken düz vites veya otomatik vites tercihinde bulunabilirsiniz. Düz(manuel) vites, otomatik seçeneğini de kapsamaktadır ancak A1 Sınıfı Otomatik vites ehliyeti sadece otomatik vitesli araçları kapsamaktadır.
A1 sınıfı motosiklet ehliyetine başvurabilmek için 16 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

A2 Sınıfı

A2 sınıfı motosiklet ehliyeti gücü 45 kilowatt (47hp) ve güç ağırlık oranının 0,2’nin altında olan sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilowattı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.
A2 Sınıfı Ehliyet, A2 Otomatik ve A2 Manuel(düz) vitesli olmak üzere iki farklı şekilde düzenlenmiştir. Kurumumuzda A 2 sınıfı motosiklet ehliyetinestrong başvuru yaparken düz vites veya otomatik vites tercihinde bulunabilirsiniz. Düz(manuel) vites otomatik seçeneğini de kapsamaktadır ancak A2 Sınıfı Otomatik vites ehliyeti sadece otomatik vitesli araçları kapsamaktadır.
A 2 sınıfı motosiklet ehliyetine başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

A Sınıfı

A sınıfı motosiklet ehliyeti herhangi bir güç sınırlaması olmadan sepetli veya sepetsiz tüm iki ve üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.
A sınıfı motosiklet ehliyetine başvurabilmek için, 24 yaşını doldurmuş yada iki yıllık A2 sınıfı ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 24 yaşından büyük olanlar için, başka bir ehliyet sınıfın ehliyet sahibi olma şartı aranmaz.

Tarzını Seç Yola Çık

İletİşİm


Adres

Suadiye Mahallesi, Şaşkınbakkal Bağdat Caddesi Yener Apt. 374/8 Kat 4, 34740

Tel

+90 216 355 44 02

Gsm

+90 506 466 45 45

Fax

+90 216 355 44 02

Email

info@kaktussurucukursu.com